MÖBLER / Bord / Salongsbord 4765454
nr 476 5454
Salongsbord
1890-tal, vitmålat, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 juli 2007
kl 17:47:12
300 kr
200 kr